Oficjalny portal europarlamentarzysty dr. Marka Migalskiego mapa portalu

Dr Marek Migalski: Istnieje życie poza PO i PiS

czwartek, 24 kwietnia 2014
Dr Marek Migalski: Istnieje życie poza PO i PiS

- Istnieje życie poza PO i PiS - podkreślał dzisiaj dr Marek Migalski podczas konferencji prasowej przed Urzędem Miasta w Rudzie Śląskiej.

Poseł odniósł się do działalności prezydent Rudy Śląskiej, Grażyny Dziedzic, która sprawnie zarządza miastem od 2010 roku. Dziedzic oddłużyła miasto, które po rządach prezydenta Andrzeja Stani z Platformy Obywatelskiej było najbardziej zadłużonym w województwie śląskim. Obecna włodarz Rudy Śląskiej  efektywnie pozyskuje rownież unijne dotacje na modernizację miasta.

- Dzisiaj mamy wybór między PO, a PiS, czyli Pepsi i Coca Colą. My chcemy pokazać, że jest alternatywa. Polacy mogą wybrać zdrowy napój - Polskę Razem Jarosława Gowina - podkreślił dr Migalski.

Europoseł zauważył, że prezydent Rudy Śląskiej jest najlepszym przykładem tego, że miastem można dobrze zarządzać, że ważna jest merytoryczność, a nie wysługiwanie się partyjnym nakazom z centrali. 

- Istnieją partie centroprawicowe, które są w stanie złamać ten duopol. Jedną z takich partii jest właśnie PRJG. Ruszamy na krucjatę przeciwko tym dwóm partiom, dwóm wielkim otłuszczonym organizmom - powiedział poseł.

Dr Migalski podkreślił również, że PRJG chce partii "fit" i państwa "fit" - Jesteśmy za ograniczeniem biurokracji i przeciwko finansowaniu partii z budżetu państwa - powiedział poseł.

W konferencji obok dra Marka Migalskiego, szefa struktur Polski Razem Jarosława Gowina w województwie śląskim, wzięli udział również: pełnomocnik partii na Rudę Śląską, Kazimierz Płotkowski oraz Tomasz Piechniczek 

Galeria zdjęć

Wszelkie prawa zastrzeżone 2009-2010 © Kuchnia Multimedialna