Oficjalny portal europarlamentarzysty dr. Marka Migalskiego mapa portalu

Asystenci

Bruksela/Strasburg:
Sonia Nandzik  sonia.nandzik@europarl.europa.eu

Katowice:
Dyrektor biura Adam Skowron skowron@mmbiuro.pl
Anna Bialas bialas@mmbiuro.pl
Aleksandra Kabus kabus@mmbiuro.pl
Anna Kokolus akokolus@mmbiuro.pl
Helena Milewicz milevich@mmbiuro.pl
Renata Pałka palka@mmbiuro.pl
Maciej Stachura stachura@mmbiuro.eu

Współpraca:
Rudy/Racibórz
Dariusz Oleszowski oleszowski@mmbiuro.pl
Marian Wasiczek wasiczek@mmbiuro.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone 2009-2010 © Kuchnia Multimedialna