Oficjalny portal europarlamentarzysty dr. Marka Migalskiego mapa portalu

Pod patronatem honorowym posła: obiektywnie śląskie

 17 września minął termin przyjmowania prac na konkurs fotograficzno-filmowy "obiektywnie śląskie", w którym europoseł dr Marek Migalski jest patronem honrowym i fundatorem 17 wycieczek do Brukseli dla jego laureatów. Teraz wszystkie fotoreportaże oraz filmy poddawane są ocenie przez jury konkursu,w składzie: Magdalena Łazarkiewicz, Lech Majewski, Marcin Meller oraz Jacek Joostberens. Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce podczas uroczystego finału, który odbędzie się 20 października w atrium Akademii Muzycznej w Katowicach. Natomiast cały czas- do 15 października można głosować na swoje ulubione filmy i zdjęcia III edycji. Prace z największą liczbą „kliknięć” otrzymają nagrodę publiczności. Wszystkie prace są dostępne na stronie konkursu: www.obiektywnieslaskie.pl

Przypomnijmy, że "obiektywnie śląskie" to konkurs na najlepsze fotoreportaże o Śląsku, a w tym roku również filmy. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest temat „Śląsk- moje miejsce”, który uczestnicy prezentowali w dwóch odsłonach:

Fotoreportażu (składającego się z od 3-7 zdjęć) w następujących czterech kategoriach tematycznych:  CZŁOWIEK , TAJEMNICA, RADOŚĆ, METAMORFOZA oraz

Filmu: max 2 minutowego, realizowanego kamerą profesjonalną, amatorską lub komórką, rozumianego jako twórcze wariacje nt .„Śląsk- moje miejsce”

NAGRODAMI w konkursie są:

  • wycieczki do Brukseli ufundowane europosła dra Marka Migalskiego  (17 wycieczek); Weekend dla 2 osób w jednej z wybranych leśniczówek Regionalnych Lasów Państwowych, wraz z wyżywieniem w formie obiadu (dla 5 laureatów konkursu)
  • czytnik firmy Amazon Kindle  oraz  statyw firmy Manfrotto
  • 1x roczna i  2x półroczne prenumeraty miesięcznika o fotografii „FOTO”
  • pamiątkowe zdjęcia fotoreportaży wraz z oprawą dla zwycięzców
  • prezentacja  najlepszych prac III edycji w formie wystawy, która zostanie zaprezentowana podczas finału konkursu
Wszelkie prawa zastrzeżone 2009-2010 © Kuchnia Multimedialna